Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. leimengxi@hnlmx.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy

 • Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy
Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Na calym swiecie

 • marki

  LMX

 • Ilość pracowników

  100~200

 • Coroczne wyprzedaże

  50000000-80000000

 • Rok założenia

  2013

 • pc Export

  70% - 80%

 • Obsługiwani klienci

  >1000000

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Wprowadzenie

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.jest profesjonalnym producentem opakowań kosmetycznych z siedzibą w Zhengzhou City w Chinach.Od 2013 roku Leimengxi koncentruje się na badaniach i rozwoju oraz produkcji kosmetycznych materiałów opakowaniowych

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasze produkty to: Puste tubki pomadki, puste tubki z błyszczykiem, puste tubki do rzęs, butelki perfum w sprayu, butelki olejków eterycznych z zakraplaczem, słoiki do kremów kosmetycznych, butelki z balsamem, tubki do wyciskania kremów itp. Spersonalizowane produkty i usługi zapewniają klientom znaczne korzyści.Ze względu na wysoką i niezawodną jakość naszych produktów, nasze produkty mogą być bardzo kooperatywne jako dostawcy marek kosmetycznych, są to bardzo niezawodne opakowania

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 1

 

Lei Mengxi Industrial Co., Ltd. zrzesza najlepszych specjalistów i technologie w branży oraz posiada wysokiej jakości międzynarodowy zespół talentów.Od rozwoju produktu po projektowanie produktu, testowanie jakości i usługi projektowe są wykonywane przez profesjonalny i techniczny personel i mają budynki biurowe.Istnieją dwa główne zakłady, w tym niezależne fabryki i ścisła współpraca z odpowiednimi kierunkami znanych uniwersytetów w kraju i za granicą.Kilka opatentowanych produktów, podstawowe technologie produkcji i koncepcje projektowe są na zaawansowanym poziomie w branży.

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 2

Naszym klientom dostarczamy niedrogie i wysokiej jakości produkty.Aby zrealizować wyjątkowe zalety produkcyjne Chin oraz w pełni korzystać z jakości i kosztów, importujemy wysokiej jakości surowce z zagranicy i produkujemy w Chinach.Mamy wysokiej jakości zaopatrzenie w surowce i doskonałą kreatywność w zakresie badań i rozwoju, udowadniając nasze zalety w branży dzięki solidnej jakości produktu i doskonałej zdolności do innowacji

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 3

 

Dzięki doskonałej jakości produktów i dobrej reputacji nasze produkty są nie tylko z powodzeniem sprzedawane w Chinach, ale także eksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, m.in.: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Turcja, Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje zostały bardzo dobrze przyjęte i pochwalone.

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 4

 

Nasz cel jest prosty: sprzedawać wysokiej jakości produkty w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta.Każdego z naszych klientów znamy osobiście i wiemy, jak dobrze służyć każdemu klientowi, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 5

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych opakowań kosmetycznych, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania i czekamy na współpracę z Tobą.

 

 

Historia

 

Historia LeiMengXi:

 

2013 Założenie firmy Rozprowadza produkty do pielęgnacji ciała i makijażu

 

2015 Zbudowany dział eksportu produktów do makijażu (OEM / ODM)

 

2017 Stał się zintegrowanym przedsiębiorstwem obejmującym produkcję, badania i rozwój, handel zagraniczny, obsługę posprzedażną

 

2019 Dział sprzedaży opakowań do makijażu został znaleziony wyłącznie

 

2020 Utworzono nowy dział wyłącznie dla butelek szklanych

 

2021 stał się najbardziej konkurencyjnym eksporterem w środkowej części Chin

 

2022 Zaczyna się koncentrować na zagranicznej fabryce, nabywcy marki i dystrybutorze

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

1. Bezpłatna konsultacja przedsprzedażna/bezpłatne oznaczenie próbki
Zapewniamy 12-godzinną szybką odpowiedź przedsprzedażową i bezpłatną konsultację.Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla użytkownika.


2. Zapewnij bezpłatne pobieranie próbek i testowanie.
Zapewniamy zaawansowane projektowanie rozwiązań dla wszystkich dealerów i użytkowników.


3. Ścisła kontrola jakości produkcji
Korzystając z zaawansowanego sprzętu testującego, ustanowiono kompletny i rygorystyczny system kontroli jakości, aby zapewnić doskonałą jakość naszych maszyn.


4. Szybka dostawa 1-7 dni
Posiadamy masową produkcję oraz zapasy i artykuły z półki, dla których oferujemy szybki czas dostawy wynoszący 5-7 dni.Ze względu na specjalne wymagania klientów przyjmiemy Cię jako priorytetowego klienta do transakcji i wyprodukujemy dla Ciebie towary za pierwszym razem.


5. 24-godzinna obsługa posprzedażna
Jeśli masz jakiekolwiek niezadowolenie po otrzymaniu towaru lub towar jest uszkodzony, skontaktuj się z nami na czas, dostarczymy Ci rozwiązania

 

Czas odpowiedzi:Po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika gwarantujemy całodobową obsługę posprzedażową.


Ankieta telefoniczna:Nasz zespół obsługi posprzedażowej skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu towaru, prześledzi wykorzystanie produktu, znajdzie problemy i w razie potrzeby je rozwiąże.

 

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail: leimengxi@hnlmx.com i czekamy na współpracę z Tobą.

Nasz zespół

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.łączy najlepsze talenty i technologie z pokrewnych dziedzin, tworząc profesjonalny zespół wysokiej jakości.Składa się z działu R&D, działu kontroli jakości, działu obsługi posprzedażowej, działu produkcji i działu sprzedaży, łącznie około 200 osób.Rozwój produktu, projektowanie produktu i testowanie produktów są wykonywane przez naszych profesjonalnych techników.Wraz z rozwojem naszej działalności witamy coraz więcej przyjaciół.

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 0

 

Doskonalenie umiejętności i możliwości biznesowych pracowników firmy pomoże nam lepiej służyć naszym klientom.Organizujemy zajęcia edukacyjne, które pomogą nam poprawić nasze możliwości i pozwolą odkryć piękno życia.Cenimy sobie czas, który spędzamy na wspólnej nauce i nauce.

 

Zespół projektowy wygrał konkurs

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 1

Firma organizuje szkolenia dla sprzedawców „jak zostać doskonałym”

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 2

 

Firma organizuje szkolenia z „kultury korporacyjnej”

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 3

 

Na początku każdego miesiąca ustalimy własne cele i z góry ustalimy nagrody.Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu.Ciesz się życiem.

 

Chiny Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. profil firmy 4